0
0
0

Рушникосушки і керамічні панелі HYBRO Technologies

  Дизайнерська електрична рушникосушка HYBRO Onyx 1K Сіра
Код товару: HO1KG
4
Рушникосушка з сенсорним керуванням.Модель 1K – ексклюзивна модель рушникосушки ONYX для кухні. Завдяки своїм пропорціям і функціональності ONYX 1K чудово підійде до будь-якого дизайну інтер’єру та розміру кухні.Конструкція:Електрична ..
10 477 грн.
купити
Дизайнерська електрична рушникосушка HYBRO Onyx 1L Біла
Код товару: HO1LW
3
Рушникосушка з сенсорним керуванням.Модель 1L є найменшою в колекції рушникосушок ONYX. Вона ідеально підходить для компактних ванних кімнат.Конструкція:Електрична рушникосушка ONYX виготовлена з гартованого скла. Це забезпечує високу міцність і б..
10 965 грн.
купити
  Дизайнерська електрична рушникосушка HYBRO Onyx 2M Чорна
Код товару: HO2MB
5
Рушникосушка з сенсорним керуванням.Модель 2M є ідеальною у своїх пропорціях. Розмір та потужність рушникосушки дозволяють використовувати її також як джерело обігріву для вашої ванної кімнати.Конструкція:Електрична рушникосушка ONYX виготовлена з ..
16 875 грн.
купити
ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Торгова марка HYBRO Technologies представляє революційну продукцію в галузі електроопалення. Кожен зразок обігрівальної техніки відрізняється високою економічністю, довговічністю.


Панелі опалення


Панельні обігрівачі представлені серією HYBRID. Це перший продукт, на який компанія отримала патенти. Успіх моделі на ринку забезпечили:


  • енергоефективні керамічні панелі;
  • підлоговий, настінний тип монтажу;
  • привабливий дизайн.

З 2011 року корисні, практичні вироби купують у 14 країнах Європи.


Електричні сушарки для рушників


Автономні сушарки для рушників ONYX з терморегулятором опалюють квартири, готелі, будинки цілий рік. Стильний вигляд доповнюється зручним дизайном, простотою монтажу. Мінімальна витрата енергії забезпечує якісне прогрівання.