0
0
0

Quinn

ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Бельгійська торгова марка Quinn є одним з лідерів з виробництва опалювального обладнання. Вона входить в концерн Quinn Group, продукція якого відома у всій Європі та за її межами.

Сталеві радіатори Quinn

Компанія виробляє панельні радіатори для дому та офісу. Панелі конструкції виготовляють з цільного сталевого листа (в якості сировини використовується холоднокатана сталь стандарту EN 442-1). Така технологія зменшує кількість зварних швів, підвищуючи надійність агрегату.

У батарей висока тепловіддача, яку забезпечує зменшена відстань між конвекційними елементами. А невелика ємність радіатора робить його більш економічним в порівнянні з аналогічними моделями інших виробників.

Завдяки унікальній конструкції обігрівальні прилади цієї марки приблизно на 10% продуктивніше, ніж агрегати конкурентів. Їх можна встановлювати в централізовані та автономні системи опалення різних типів. Універсальне підключення полегшує процес монтажу пристроїв.

Вироби розраховані на робочий тиск 10 бар. Висока якість зварювання забезпечує захист від протікання. Всі елементи обробляють антикорозійним покриттям. Батареї фарбують поліефірної порошковою емаллю. Усі моделі випускаються в стандартному білому кольорі, але за бажанням клієнта можуть бути пофарбовані в будь-який відтінок палітри RAL.

Продукція цього бельгійського виробника виготовляється на високотехнологічному сучасному обладнанні і проходить ретельний контроль якості та упаковки.

В нашому інтернет-магазині можна придбати опалювальні радіатори Quinn. Вибирайте вподобаний товар і оформляйте замовлення з доставкою в будь-яке місто України. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів.