0
0
0

Instal Projekt Дизайн-радіатори та рушникосушки

Дизайнерський радіатор Instal Projekt Tubus V2 1800x465 Білий
Код товару: 9359
3
Радіатор опалення Instal Projekt Tubus V2:Трубчасті радіатори із серії TUBUS V2  від польської компанії Instal-Projekt -це насамперед відмінна якість, розкішний дизайн і функціональна і дуже приваблива конструкція. Ідеально підходить до інтер'єр..
31 004 грн.
купити
ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Польська компанія Instal Projekt вже кілька десятиліть успішно працює на ринку теплового обладнання. Її дизайн-радіатори користуються попитом не тільки в Польщі, але і далеко за її межами. Обігрівальні прилади поєднують в собі високу якість і естетичний вигляд.


Instal Projekt Дизайнерські радіатори опалення – особливості використання


Дизайнерський радіатор – не просто опалювальний прилад. Це елемент декору інтер'єру. Він здатний підкреслити індивідуальність і вишуканість будь-якого приміщення.

Декоративні батареї, так само, як і звичайні, бувають плінтусними, настінними і підлоговими. За типом вони діляться на вертикальні та горизонтальні. Конструкції можуть бути самими різноманітними. Для створення незвичайних форм використовують вигнуті, переплетені та штамповані елементи.


Усі радіатори можна розділити на дві великі групи – монолітні та секційні. Монолітні не мають з'єднань, а секційні складаються з декількох секцій. Є ще трубчасті пристрої, зварені з окремих труб.

Для виготовлення опалювальних приладів застосовують такі метали, як чавун, сталь, латунь, а також алюміній або мідь. Популярні біметалічні вироби, зроблені зі сталевих або мідних труб в алюмінієвому корпусі.

Що стосується експлуатаційних характеристик, то тут дизайнерські радіатори опалення практично нічим не відрізняються від стандартних. Незважаючи на те, що в декоративних моделях упор зроблений на зовнішній вигляд, якість їх нітрохи не страждає.


Обігрівачі бувають водяними та електричними. Перші підключаються до системи центрального або автономного опалення. Другі працюють від електрики. Є ще й комбіновані моделі, які під'єднують до водяного опалення, а в літній період перемикають на електричне живлення.

Встановлювати декоративні радіатори можна в будь-яких кімнатах. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати пристрій під різний інтер'єр.

Дизайн-радіатори Instal Projekt – це стиль, надійність і висока функціональність, доступні багатьом.