0
0
0

Час розповітрити радіатори?!

Час розповітрити радіатори?!

Ваш радіатор робить дратівливі, бурхливі шуми? Або прилад більше не нагрівається достатньо? Тоді потрібно терміново розповітрити радіатор і долити воду. На щастя, для цього вам не потрібно телефонувати до професіонала. Ми розповімо вам, як діяти далі.

ЧОМУ ВАЖЛИВО РОЗПОВІТРИТИ РАДІАТОРИ?

Коли в трубах вашого радіатора утворюються бульбашки повітря, важливо якнайшвидше вентилювати прилад. Таким чином ви запобігаєте окисленню труб і більше не страждаєте від тривожних шумів. Крім того, ви витрачаєте менше енергії, коли ваш радіатор працює належним чином.

Як діяти далі?

Щоб розповітрити панельний радіатор, вам знадобляться лише три речі: викрутка (або ключ для відкачки, якщо у вас є), контейнер для збору води та великий рушник.

Виконайте такі дії:

Крок 1: Установіть усі свої радіатори на максимум принаймні на 10-15 хвилин.

Крок 2: Потім вимкніть прилади і дайте їм охолонути протягом десяти хвилин.

Крок 3: Почніть з радіатора, найближчого до котла. Закрийте клапан радіатора цього пристрою і підставте ємність під вентиляційний отвір для збору води.

Крок 4: Викруткою поверніть ліворуч, поки не вийде повітря і не почне текти вода. Будьте обережні, щоб повністю не відкрити кран. Ймовірно, що ви більше не зможете закрити кран.

Крок 5: Ще раз закрийте кран.

Крок 6: Повторіть описані вище кроки для всіх радіаторів. Працюйте від нижнього до верхнього поверху і не вмикайте свій котел знову, поки не буде проведено вентиляцію всіх приладів.

Крок 7: Нарешті, перевірте, чи тиск води вашого котла становить від 1,5 до 2 бар. Якщо ні, долийте воду.

Якщо у вас залишилися запитання, або вам потрібні нові радіатори опалення – звертайтеся до нас, з радістю допоможемо!

Коментарі