0
0
0

Проєктування дизайнерських радіаторів за допомогою Смартфона

Проєктування дизайнерських радіаторів за допомогою Смартфона

Не знаєте який дизайнерський радіатор ідеально впишеться у ваш інтер’єр?! Тепер цю проблему легко вирішити!

Плануєте робити ремонт, та хочете замінити свої старі радіатори опалення, на нові та сучасні, які зможуть не тільки наповнити ваш дім приємним теплом, а і доповнять ваш інтер’єр, радуватимуть око та підкреслять витончений смак господаря дому коли прийдуть гості?! Тоді у нас є хороша новина! Компанія «Vasco Group», дизайнерські радіатори опалення якої ви можете побачити і придбати у нашому шоу-румі, та на сторінках нашого інтернет-магазину, йде нога в ногу не тільки з сучасними технологіями в металургійній галузі, та виготовляє стильні і якісні радіатори опалення, які відповідають всім сучасним європейським нормам. А також слідкує за усіма тенденціями на IT-ринку, та запускає свій новий додаток «Vasco inspiration» який має додаткову особливість: функцію розширеної реальності, яка дозволяє практично встановити радіатори дизайну Vasco у вашому інтер’єрі.

Додаток для смартфонів Vasco inspiration

Справжній 3D-огляд. Іноді важко уявити, чи добре вписується дизайнерський радіатор у ваш інтер’єр. Ось чому у Vasco створили додаток для розширеної реальності, за допомогою якого можна легко створити правдиве моделювання. Виберіть радіатор Vasco улюбленого кольору та тримайте смартфон прямо перед стіною, де ви хочете розмістити майбутній дизайнерський радіатор. Потім копія з’являється в 3D з правильними світловими і тіньовими ефектами. Це просто здається справжнім!

Завантажити додаток Vasco inspiration

У додатку Vasco Inspiration ви також знайдете кнопку натхнення, за допомогою якої ви зможете переглянути численні атмосферні фотографії, відео та брошури. Таким чином ви зможете дізнатись про останні тенденції інтер’єру та дізнатись більше про всі варіанти радіаторів Vasco та їх аксесуарів.

Переваги додатку

  • Великий асортимент дизайнерських радіаторів Vasco в одному місці. Фільтруйте колекції та ознайомтеся з усіма деталями колекції та її окремих моделей.
  • Збережіть улюблені моделі безпосередньо в розділі Натхнення.
  • Нехай відео, брошури та фотографії Допоможуть вам визначитися.
  • Шукаєте дизайнерські радіатори для вашого інтер’єру? Стильне опалення для вашої ванної кімнати чи кухні? Додаток Vasco Inspiration дозволяє швидко та легко шукати ідеальний прилад для комфортного нагріву.

Готові зануритися у додаток Vasco Inspiration? Ви можете безкоштовно завантажити додаток для iOS або для Android. Обрали ідеальний дизайнерський радіатор? Тоді звертайтеся і ми зробимо вашу покупку швидкою та приємною!

Коментарі