0
0
0

Догляд за радіаторами опалення

Догляд за радіаторами опалення

Моделі за якими легко доглядати

Сучасні виробники орієнтуються на різноманітні потреби покупців та виготовляють радіатори опалення різних модифікацій. Багато людей під час вибору будь-якої продукції звертають особливу увагу на те, як їм потрібно буде доглядати за пристроєм або обладнанням. Хтось буде дуже прискіпливим і не візьме той товар, який імовірніше за все буде накопичувати у собі пил. Розберемося, які саме моделі радіаторів найпростіші у прибиранні.

Панельні вироби майже не мають зазорів, які б могли у собі накопичувати сміття. Тільки знизу та зверху через решітку, в середину може потрапляти пил. Прибрати його звідти легко, достатньо увімкнути пилосос та за допомогою особливої тонкої насадки все очистити. Ще може затримуватися бруд у відштампованих місцях. Але звичайна волога ганчірка з додаванням рідкого миючого засобу здатна з цим легко впоратися.

Такі радіатори опалення будуть мати гарний вигляд у будь-якій кімнаті будинку. Їх можна розташовувати у вітальні, спальні, дитячій, ванній та кухні. Навіть можна зустріти оселі, де у кожній кімнаті використовували різні за дизайном моделі та ще й більше однієї.

Секційні радіатори, та догляд за ними

Перед тим як купувати секційний радіатор для свого будинку, варто чітко продумати, яким він має бути. Треба порахувати скільки в ньому повинно має бути секцій, щоб він гарантовано обігрівав кімнату, але не робив повітря у неї дуже сухим та гарячим. Але не тільки це повинно турбувати господарів. Секційні моделі мають дуже багато щілин, у яких може накопичуватись пил. І прибрати його вже буде не так просто. Треба буде використовувати пилосос, щітки та ганчірки, або частіше пилососити поверхню радіатора.

Зараз вже на втіху всім покупцям виробники пропонують радіатори опалення практично в будь якому кольорі. Це дозволяє розширити горизонти фантазії та зробити свій інтер’єр більш цікавим та гармонійним. А також такі моделі не так сильно забруднюються.

Коли радіатори вже старі, й бруд на них тривалий час накопичувався, то важливо все ж таки обережно його відмивати, бо занадто сильні зусилля можуть пошкодити фарбу. Краще використовувати звичайні рідкі засоби, бо порошки чи агресивна рідина залишить сліди на гладкій поверхні. Постійний догляд за такими виробами здатний збільшити строк їх придатності.

Якщо Ви хочете оновити свої радіатори опалення, замінити старі радіатори на нові моделі, які не тільки наповнять Ваш дім теплом, а й доповнять будь який інтер’єр, то висококваліфіковані менеджери компанії «Тепло Гарант» завжди готові надати допомогу у виборі висококласної продукції та швидко і якісно оформити замовлення. Та подбати про швидку доставку на Ваш об’єкт.

Коментарі
Схожі статті
16.05.2022
Які радіатори опалення найкращі для приватного будинку
Які радіатори опалення найкращі для приватного будинку
Одна з переваг приватного будинку – автономна система опалення, яка дозволяє самостійно регулювати температуру в приміщенні та тривалість опалювального сезону. А щоб вона працювала нормально і без збоїв, необхідно правильно вибрати батареї. Раді..