0
0
0

Кольорова гама для Ваших дизайнерських радіаторів

Кольорова гама для Ваших дизайнерських радіаторів

Зміст:

Класичний білий, чи трендовий синій?

Що стосується вибору меблів, підлоги та стін, ми довго роздумуємо над колірним рішенням та інтер’єрним стилем. Тож немає причин, чому ми не повинні мати широку гаму кольорів у той момент, коли ми приймаємо рішення при виборі декоративного радіатора.

Кольори роблять життя красивішим. Хоча ви не хочете перетворювати свій дім на «Венеціанський карнавал», ви можете час від часу відступати від стандартних варіантів щодо кольорів. Білі, сірі, кремові та пісочні відтінки можуть виглядати особливо стильно, але іноді є більш сміливий колір. Дизайн радіатори в унікальних, але ретельно підібраних кольорах гарантовано піднімуть ваш інтер’єр на наступний рівень. Як щодо радіаторів у свіжому синьому (Classic Blue), трендовий колір 2020 року.

Класичні кольори

Асортимент приглушених земляних тонів-кольорів забезпечує відчуття миру та гармонії, завдяки чому вони ідеально відповідають потребам людей, які віддають перевагу, коли їх обігрівачі поєднуються із загальним дизайном інтер’єру та є частиною архітектури.

Однак також позачасовий білий колір може надати традиційному інтер’єру цікавий вигляд. Білий, ламаний білий, кремовий білий або структурний білий послідовно вписується в класичний та сучасний домашній інтер’єр.

Від скромності до привабливості

У минулому радіатори – чавунні – майже завжди були пофарбовані в той же колір, що і стіни. Наприклад, ці в основному функціональні опалювальні прилади були приховані від зору. Сьогодні це вже не потрібно! Якісні нові радіатори прекрасно оформлені. Правильний опалювальний прилад доповнює ваш інтер’єр так, як вам хочеться: гармонійний на задньому плані або вражаючий радіатор в чорному, або яскравому кольорі. Адже прекрасний сталевий радіатор опалення може бути в центрі уваги.

Не просто вибирайте радіатор з ідеальним для вас дизайном, але відразу вибирайте вишуканий колір фарби. Яскраві та неповторні кольори в даний час справляються дуже добре і гарантовано поставлять ваші дизайнерські радіатори в центр уваги! Бажаєте обрати дизайнерський радіатор Vasco і пофарбувати його в відповідний колір який доповнить ваш інтер’єр?! Звертайтеся до нас і ми вам в цьому допоможемо.

Коментарі