0
0
0

Просто радіатор опалення, чи доповнення Вашого інтер’єру?

Просто радіатор опалення, чи доповнення Вашого інтер’єру?

Ви любитель дизайну? Тоді у нас є хороші новини. Тому що радіатори – це вже не просто чавунний опалювальний прилад під Вашим вікном і «прогалина» в інтер’єрі. Навпаки: дизайнерський радіатор може модернізувати ваш інтер’єр і надати йому необхідний колорит. Як? Ви дізнаєтеся це тут!

Вертикальний або горизонтальний

У той час, як більшість радіаторів розміщувались горизонтально як стандартні, сьогодні дещо інакше. Зараз радіатори часто розміщуються вертикально, що створює ефектний дизайн. Вертикальні радіатори знаходять своє ідеальне місце у багатьох кімнатах, таких як кухня або вітальня. Але ви також часто їх бачите у ванних кімнатах, де вони є ідеальним поєднанням елегантності та функціональності. Крім того, вони економлять місце і це завжди корисно – особливо в компактній ванній кімнаті.

Панельні радіатори чи трубчасті

На щастя в теперішній час вибір радіатора – це не вибір купити «колонний чавунний радіатор», чи «чавунний колонний радіатор». На даний момент радіатор опалення – це вже не буденність, а прекрасний функціональний предмет який здатний не тільки наповнити ваш дім приємним теплом, а і підняти дизайн вашого інтер’єру на наступний рівень. Вертикальний панельний радіатор з гладкою передньою пластиною – це ідеальне рішення для сучасних мінімалістичних інтер’єрів. Так само як трубчасті радіатори чудово вписуються в стилі «Лофт».

Білий або інший колір

Більшість радіаторів досі продаються в білому кольорі. Адже білий колір є синонімом позачасової та стильної зовнішності. Але є й інші варіанти. З дизайнерським радіатором іншого кольору – можливості дуже великі – ви можете створити гарний акцент у своєму інтер’єрі. Вибір за вами! Більше про кольори для ваших радіаторів читайте – у нашому блозі.

Дизайн та якість можуть йти нога в ногу

Дизайн та зовнішній вигляд мають велике значення, але так само міцність та довговічність. Сталевий радіатор ідеально відповідатиме вашим вимогам і допоможе досягти оптимального співвідношення ціна-якість. Також слідкуйте за простотою обслуговування. Таким чином ви будете насолоджуватися своїми радіаторами найдовше!

У Вас залишилися запитання?! – звертайтеся до нас і ми постараємося вам допомогти!

Коментарі
Схожі статті
16.05.2022
Які радіатори опалення найкращі для приватного будинку
Які радіатори опалення найкращі для приватного будинку
Одна з переваг приватного будинку – автономна система опалення, яка дозволяє самостійно регулювати температуру в приміщенні та тривалість опалювального сезону. А щоб вона працювала нормально і без збоїв, необхідно правильно вибрати батареї. Раді..